Home Uncategorized Këta janë dy viktimat e ngjarjes tragjike në Tiranë

Këta janë dy viktimat e ngjarjes tragjike në Tiranë

146
0

Një ngjarje e rëndë me 2 viktima është shënuar mbrëmjen e së shtunës në Tiranë, transmeton Gazeta Sinjali.

Sipas të dhënave nga policia e Tiranës, 26 vjeçari Kliton Pira, dyshohet se ka goditur me thikë një shtetasen e huaj Jawsackie Jaboah 31 vjeçe me të cilën bashkëjetonte dhe më pas është hedhur nga kati i tetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

31-vjeçarja nga Gana u dërgua menjëherë në spital, por si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

E gjithë ngjarja është regjistruar pranë shkollës “Pjetër Budi”, në një banesë me qira ditore. Forca të shumta policie kanë shkuar në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e kësaj ngjarje. /Gazeta Sinjali/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here