Home Uncategorized Ky është i riu që dyshohet se bëri vetëvrasje në Pejë

Ky është i riu që dyshohet se bëri vetëvrasje në Pejë

323
0

Një person dyshohet se është vetv.rarë sot në Pejë.

Viktima është Nard Shala.

Zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës, Shkodran Nikqi, ka thënë se policia dhe prokuroria kanë dalë në vendin e ngjarjes.

“Njësitë relevante policore në bazë të prokurorit kujdestar kanë dalë në vendin i ngjarjes, dyshohet për një trup të pajetë të një personi i cili me urdhër të prokurorit është dërguar për obduksion”, ka thënë ai.

Ndërkaq zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi, ka thënë se viktima është gjetur nga familjarët e tij.

“Rreth orës 15:55 minuta sot policia është njoftuar se në rrugën “Kuvendi i Lezhës” në Pejë është gjetur nga familjarët një person pa shenja jete.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësite relevante gjithashtu edhe ambulanca, mjeku kujdestar e ka konstatu vde.kjen”, tha ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here