Home Uncategorized Manchester United dhe Chelsea vazhdojnë interesimin për mesfushorin anglez

Manchester United dhe Chelsea vazhdojnë interesimin për mesfushorin anglez

31
0

Declan Rice është zotuar se “do t’i japë gjithçka” West Ham pasi pyetjet vazhdojnë të bëhen për të ardhmen e tij, me kombëtaren angleze që nuk i kushton shumë vëmendje raporteve që e lidhin atë me Manchester United dhe Chelsea.

Spekulimet e transferimit të tij nuk janë asgjë e re për 22-vjeçarin, me secilën afat të transferimeve që sjellin një raund të ri thashethemesh.

Rice është mësuar të merret me lajme për largimin e tij dhe mbetet nën kontratë te skuadra e West Hamit deri në vitin 2024, kështu që ngurron të tërhiqet në një debat në lidhje me atë që mund të ndodhë nëse ofertat e mëdha vihen në tryezë nga skuadra të mëdha të ndryshme. /Gazeta Sinjali Sporti/

Kryeqytetasit italian, Roma, zhvillon ndeshjen e dytë në Conference League, raporton Sinjali Sport.

Giallorossi luan në udhëtim ndaj Zorya Luhansk me fillim nga ora 18:45.

Skuadra e Mourinhos fitoi përballjen e parë ndaj Cska Sofias me rezultat të thellë, me të cilën edhe ka marr kreun në grupin C.

Në anën tjetër ekipi ukrainas, u mposhtë nga Bodo/Glimt.

Trajneri portugez ka vënë në ekipin startues edhe mbrojtësin shqiptar, Marash Kumbulla.

“Special One” dhe homologu i tij kanë publikuar formacionet zyrtare:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here