Home Uncategorized Kërcënohet deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje

Kërcënohet deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje

184
0

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi ka thënë se ditëve të fundit është bërë cak i kërcënimeve të ndryshme, pas angazhimit të saj në mbrojtje të drejtave të grave.

“Gabon rëndë ai që mendon që më frikëson, sepse hyrja ime në politikë dhe paralment ka një mision, i cili nuk do të pushojë para se çdo nënë, motër e grua ta fitojë lirinë dhe të drejtën e vet elementare njerëzore për të jetuar e lirë dhe e pacënuar nga askush.

”, ka shkruar mes tjerash ajo, transmeton IndeksOnline.

Statusi i saj i plotë:LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here