Home Uncategorized Si Messi, ashtu edhe Griezmann shënon golin e parë

Si Messi, ashtu edhe Griezmann shënon golin e parë

32
0

Atletico Madrid ka barazuar rezultatin në sfidën ndaj Milan, raporton Sinjali Sport.

Los Colchoneros barazuan në minutën e 84 me anë të Antoine Griezmann.

Milani ishte duke fituar nga minuta e 20-të nga goli i Rafael Leaos.Kryendeshja e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve ishte ajo në mes PSG dhe Man City, shkruan Sinjali Sport.

Vendasit triumfuan në “Parkun e Princave” me rezultat të pastër 2-0.

Idrissa Gueye me një goditje të fuqishme kaloi PSG-në në epërsi në minutën e tetë.

Lionel Messi realizuar golin e parë në fanellën e kryeqytetasve francez ne minutën e 74, nga asistimi i Kylian Mbappes.

Me këtë fitore PSG ngritet mbi Citizens me 4 pikë, kurse City me tre pikë është në vendin e dytë. /Gazeta Sinjali Sporti/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here