Home Uncategorized Salah nuk di të ndalet, realizon edhe golin e tij të dytë...

Salah nuk di të ndalet, realizon edhe golin e tij të dytë personal

27
0

Liverpooli vazhdon formën e lartë edhe në Champions League, shkruan Sinjali Sport.

Të kuqtë po triumfojnë 0-3 ndaj Portos.

Ylli i skuadrës, Mohamed Salah ka realizuar edhe golin e tretë, pas atij të parit.

Salah shënoi, pas asistimit të Curtis Jones.

Kryendeshja e mbrëmjes në Ligën e Kampionëve është ajo në mes PSG dhe Man City, shkruan Sinjali Sport.

Rezultati është zhbllokuar herët në këtë supersfidë, në të mirë të vendasve, 2-0.

Lionel Messi ka realizuar golin e parë në fanellën e kryeqytetasve francez ne minutën e 74, nga asistimi i Kylian Mbappes.

Idrissa Gueye me një goditje të fuqishme kaloi PSG-në në epërsi në minutën e tetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here