Home Uncategorized Valon Syla nervozohet, bërtet dhe kritikon aksion në veri: “Njësia Speciale veç...

Valon Syla nervozohet, bërtet dhe kritikon aksion në veri: “Njësia Speciale veç ka nejt edhe ka hangër pashteta”

416
0Analisti i njohur, Valon Syla ka qenë tejet nervoz sonte në emisionin “Pressing” në T7.

Derisa po debatonte me Ermal Sadikun dhe Tomë Gashin për aksionin në veri, Syla ka shpërfaqur mllefin e tij pasi sipas tij asgjë nuk është duke u bërë në rrafshin praktik në veri.

Në fillim të videos, Syla dëgjohet duke thënë se Njësia Speciale vetëm është duke qëndruar atje dhe po hanë pashteta.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here