Home Uncategorized Ky është plani që po përgatisin Serbia dhe Rusia për Kosovën

Ky është plani që po përgatisin Serbia dhe Rusia për Kosovën

460
0

Analisti politik Faton Mehmeti përmes një shkrimi në Facebok ka reaguar në lidhje me tensionet që po vazhdojn të mbetën në Veri të vendit.

Sipas Mehmeti ekziston një plan ruso-serb që të aneksojnë Veriun njësoj si Krimenë..

Më tej, ai shton se ky plan i Serbisë dhe Rusisë do të mbetët vetëm në ëndërr.

Shkrimi i plotë

Ekziston plani ruso-serb që të aneksojnë Veriun njësoj si Krimenë. Megjithatë, kjo do të mbetet vetëm ëndërr, Veriu nuk është Krime..dhe as shqiptarët nuk janë ukrainasë. Vuçiqi këtë e di..ndryshe s’do hezitonte.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here