Home Uncategorized Haradinaj tregon pse mungoi në takimin me Kurtin: Në orën 9 isha...

Haradinaj tregon pse mungoi në takimin me Kurtin: Në orën 9 isha në zyrën e tij, por ai nuk ishte aty

283
0

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka treguar pse nuk është takuar sot me kryeministrin Kurti dhe krerët e dy partive tjera opozitare.

Ai thotë se i është përgjigjur përgjigjur kërkesës për takim me Kryeministrin në orën 9 dhe unë në këtë orë isha në zyrën e tij, por ai nuk ishte aty, shkruan “Indeksonline”.

Postimi i plotë:

I jam përgjigjur kërkesës për takim me Kryeministrin në orën 9 dhe unë në këtë orë isha në zyrën e tij, por ai nuk ishte aty!

Takimi do të duhej të ishte informativ për situatën e sigurisë në veri.

Qëndrimi im për situatën në veri është i qartë dhe ai nuk ndryshon kurrë, pavarësisht nëse vjen kryeministri në takim apo jo!

Kosova duhet të mbrohet edhe me jetë.

Gjithmonë me mbrojtësit e Kosovës!

Unë kam qenë dhe jam në Kosovë dhe për Kosovën në çdo kohë dhe situatë.

Koordinimi me aleatët tanë duhet të jetë përhershëm!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here