Home Uncategorized Shaqiri realizon golin e parë te Lyoni (VIDEO)

Shaqiri realizon golin e parë te Lyoni (VIDEO)

25
0

Xherdan Shaqiri ka hapur llogarinë e tij të golave te Lyoni, shkruan Sinjali Sport.

Ylli shqiptar ka barazuar rezultatin ndaj Troyes në 1-1.

Reprezentuesi zviceran ka shënuar në minutën e 48 një gol të bukur.

Milani i rikthehet fitoreve pas barazimit në derbin ndaj Juventusit, shkruan Sinjali Sport.

Rossoneri triumfoi ndaj Venezias me rezultat të pastër 2-0.

Kuqezinjtë dominuan gjatë tërë takimit, por golat i realizuan në pjesë të dytë me Brahim Diaz dhe Theo Hernandezin si realizatorët.

Me këtë fitore, vendasit barazohen me rivalin Interin, ku kanë të dyja nga 13 pikë në krye, kurse mysafirët e inkuadruar këtë sezon kanë tre pikë në pozitën e 18. /Gazeta Sinjali Sporti/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here