Home Uncategorized I dashuri i Adriana Matoshit transferohet në Belgjikë, çfarë do të ndodh...

I dashuri i Adriana Matoshit transferohet në Belgjikë, çfarë do të ndodh me lidhjen e tyre?

223
0

Adriana Matoshi dhe Keith Groeneveld janë nga çiftet më të përfolura.

Dallimet në moshë dhe prejardhja e futbollistit nga Afrika e Jugut bënë që lidhja e tyre të komentohet dhe sulmohet vazhdimisht nga komentuesit, por kjo nuk e ka ndaluar çiftin që vazhdimisht të shfaqen të lumtur pranë njëri-tjetrit.

Por duket se dyshja më nuk do të mund të shijojnë njëri-tjetrin si deri sot pasi futbollisti është transferuar në Belgjikë në një skuadër të re.

Mbrojtësi, i cili ishte pjesë e ‘’Feronikelit’’ kohë më parë, ka firmosur sot kontratë të re me City Pirates, skuadër amatore nga Belgjika.

Ndërkohë dihet që Adriana krahas angazhimeve si aktore në zgjedhjet e fundit është zgjedhur deputete në kuvendin e Kosovës, gjë e cila ia pamundëson edhe transferimin e saj tek i dashuri.

Dyshja do të duhet ta shijojnë lidhjen nga larg dhe duke u takuar më rrallë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here