Home Uncategorized Labi: Pirolla i qoftë bablokut, erifi Albin Kurti, ua vendosi targat me...

Labi: Pirolla i qoftë bablokut, erifi Albin Kurti, ua vendosi targat me RKS serbëve

343
0

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Labinot Tahiri, ka r
eaguar pas recipr ocitetit me targa ndaj Serbisë, përmes një postimi në rrjetin social Facebook.
Siç shkruan Tahiri, kjo nuk është fushatë dhe se këtë vendim secila qeveri ka t
entuar ta realizojë ‘veç kush rren’.

Lexoni më poshtë postimin e plotë të Labit:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here