Home Uncategorized 6 viktima dhe 48 raste pozitive me COVID-19 në vend

6 viktima dhe 48 raste pozitive me COVID-19 në vend

125
0

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit rreth gjendjes me COVID-19 në vend.

Përgjatë 24 orëve të fundit, janë shënuar 48 raste pozitive, ndërkaq kanë vdekur 6 persona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here