Home Uncategorized Vdes në moshën 52 vjeçare biznesmeni nga Klina

Vdes në moshën 52 vjeçare biznesmeni nga Klina

404
0

Ka vdekur në moshën 52 vjeçare, biznesmeni nga Klina, Sheremet Itaj. Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë familjarët e tij përmes rrjeteve sociale.

I ndjeri do të varroset sot në varrezat e fshatit Klinafc.

Njoftimi i plotë:

“Njoftim mortor, Kurrë në jetë,s’kam mendu që do të shkruaj njoftim mortor për ty vlla Sheremet, te kam pas sikur vlla skam fjal as shprehje te ta them se sa keq dhe sa te lenduar jemi nga lajmi qe morem per vdek jen tende ne ket mosh kaq te re , Allahi të meshiroft me Xhennet”, ka shkruar një familjar i të ndjerit.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here