Home Uncategorized Halil Matoshi e marton të bijen, emocionon me fjalët

Halil Matoshi e marton të bijen, emocionon me fjalët

623
0

Halil Matoshi, i njohur prej vitesh si gazetar i dëshmuar, e që gjjthashtu e provoj edhe politiken, ka provuar një ndjesi ndryshe këto ditë.

Gazetari, publicisti dhe analisti, Halil Matoshi, e ka martuar vajzen, për çka ka treguar edhe në rrjete sociale.

Ai, e ka uruar të bijen Artianën të ketë fat e mbarësi në jetë. Shkrimi i Matoshit për vajzen e sapo martuar është mbyllur me këtë frazë:

“U shkoftë jeta në harmoni – jeta âsht e bukur – jetone!U trashëgofshi Puppuch!”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here