Home Uncategorized Mësohet arsyeja e rrahjes: Familjarët e zënë kryefamiljarin me të dashur –...

Mësohet arsyeja e rrahjes: Familjarët e zënë kryefamiljarin me të dashur – atë e bëjnë për spital

1998
0

IndeksOnline mëson nga burime të sigurta se bëhet fjalë për një rast familjar.

Burimet për IndeksOnline thonë se familjarët e kanë zënë kryefamiljarin e tyre me të dashur.

Për këtë arsyeje, dy persona, një grua dhe një burrë, shihet duke e rrahuar një vajzë të re në rrugë.

IndeksOnline po ashtu mëson se personat në video janë arrestuar nga Policia e Kosovës të cilët arritën në kohë në vendin e ngjarjes.

Në videon që ka siguruar IndeksOnline dëgjohet gruaja duke thënë “a merresh me babë temin”./IndeksOnline//IndeksOnline/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here