Home Uncategorized Ky është qifti i bukur nga Skënderaj që kurorëzoi dashurinë me uniformë...

Ky është qifti i bukur nga Skënderaj që kurorëzoi dashurinë me uniformë ushtarake dhe pranë simboleve patriotike

125
0

Një çift nga Skënderaj ka kurorëzuar dashurinë e tyre në një mënyrë të veçantë.

Të veshur me uniformë të Ushtrisë të Kosovës dhe me vizitë tek vendet e shenjta shqiptare, ky çift ka bërë të duket më ndryshe nga të tjerët.

Fotot e çiftit janë bërë tek Kompleksi “Adem Jashari” në Prekaz dhe tek shkronjat e simbolit “UÇK”.

Ky çift ka shkruar se dashuria e tyre e përjetshme është bërë duke iu lutur Zotit dhe betuar rreth flamurit.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here