Home Uncategorized Halili: Bekim Jashari e Fadil Nura s’kanë me ditë derën ka me...

Halili: Bekim Jashari e Fadil Nura s’kanë me ditë derën ka me dal gjatë debatit

176
0Kandidati i Pavarur i Komunës së Skënderajt z. Sokol Halili, i cili u bë i famshëm pasi shkeli një qen endacak duke mbështetur Kurtin, ka realizuar edhe një video të cilin e ka publikuar në rrjetin e tij social në facebook.

Ai e ka kritikuar ashpër Bekim Jasharin dhe Sami Lushtakun.

Ai ka thënë se dytë janë hajna si dhe qytetarët e Skënderajt nuk e meritojnë asnjërin. Ai gjithashtu është shprehur se është duke e pritur me padurim debatin sepse është shumë i përgaditur dhe Bekim Jashari e Fadil Nura nuk do ta dijnë se ka është dera për ta dalur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here