Home Uncategorized Bedri Hamza publikon listën për Mitrovicën, mbi 90% prurje të reja

Bedri Hamza publikon listën për Mitrovicën, mbi 90% prurje të reja

92
0

Kandidati për kryetar të Mitrovicës nga radhët e PDK’së, Bedri Hamza, ka bërë të ditur listën e kandidatëve për asamblistë.

Në postimin e tij në Facebook, shihet të jenë mbi 90% prurje të reja.

Hamza thotë se këta janë “. Njerëz që duan t’u shërbejnë me nder, me dinjitet dhe pa dallime të gjithë mitrovicasve. Lista më e mirë për Mitrovicën!”

Postimi

Njerëz të dëshmuar dhe të rinj të arsimuar, që ia duan më të mirën Mitrovicës. Njerëz që duan t’u shërbejnë me nder, me dinjitet dhe pa dallime të gjithë mitrovicasve.Lista më e mirë për Mitrovicën!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here