Home Uncategorized Barazohet shpejt rezultati, tjetër autogol shënohet

Barazohet shpejt rezultati, tjetër autogol shënohet

31
0

Kombëtarja e Anglisë po përballet me Danimarkën në kuadër të gjysmëfinales së Kampionatit Evropian, shkruan Sinjali Sport.

Anglia nuk priti shumë për të barazuar, pasi që ishin në disavantazh.

Simon Kjaer shënoi autogol për “tre luanët” në minutën e 38-të, pas asistimit të Bukayo Sakas.

Bukayo Saka with a brilliant assist,
Sterling with yet another goal 🔥#ENGDEN

pic.twitter.com/FbNqtSNbJO

— 🗣 (@PeterInc_) July 7, 2021
Mikel Damsgaard me një super gol nga goditja e lirë, kaloi mysafirët në epërsi.

Sergio Ramos, pasi kaloi vizitat mjekësore pasditen e sotme, është zyrtarizuar si lojtari më i ri i PSG, transmeton Sinjali Sport.

Ai ka firmosur kontratë për dy vite, deri në verën e 2023-shit me kampionët e Francës dhe klubi i ri i tij, bën me dije se ai do vazhdojë të mbajë numrin 4.

Të njëjtin numër mbrojtësi e ka mbajtur edhe te Real Madridi dhe tashmë e bën të njëjtën gjë në Paris.

Ramos i la “Los Blancos” pas shumë vitesh sukses për shkak të mosmarrëveshjeve për kontratën e re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here