Home Uncategorized Mos e humbisni, aktori imition Glauk Konjufcën

Mos e humbisni, aktori imition Glauk Konjufcën

375
0
Një nga aktorët e njohur kosovar, Alban Rexhaj, njihet për talentin e tij për të imituar të tjerët.

Në një nga emisionet Tv Dukagjinit, ka imituar kryeparlamentarin Glauk Konjufca.

Për atë që nuk e shohin videon dhe e dëgjojnë vetëm audion, është thuajse e pamundur të vërehet dallimi.

Shikoni videon:LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here