Home Uncategorized Kthehen Chiesa dhe Bernardeschi para sfidës ndaj Milanit

Kthehen Chiesa dhe Bernardeschi para sfidës ndaj Milanit

41
0

Futbollistët e Juventusit, Federico Chiesa dhe Federico Bernardeschi janë kthyer të stërviten me pjesën tjetër të grupit para ndeshjes kundër Milanit, këtë fundjavë.

Të dy vuanin nga lëndimet, ndërsa tani duket se janë gati për lojë, raporton Football Italia.

Dyshja ishin kthyer në stërvitje këtë mëngjes dhe po ushtrojnë për një vend në formacionin kundër Rossonerëve.

Juventusi është ende në kërkim të fitores së tyre të parë në Serie A për këtë sezon. /Gazeta Sinjali Sporti/

UEFA ka publikuar formacionin më të mirë të xhiros së parë, shkruan Sinjali Sport.

Janë zhvilluar plotë 16 ndeshje në kuadër të Ligës së Kampionëve, ku ka pasur vërtet takime interesante dhe rezultate befasuese.

Liga e Kampionëve në “Twitter”, ka publikuar listën ku ka befasi në zgjedhje.

Formacioni më i mirë i javës: Maignan; Sandro, Cristiano, Otamendi, Cancelo; Henderson, Bellingham, Nkunku; Antony, Lewandowski, Haller.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here