Home Uncategorized Dikur modelja më e njohur në Kosovë, ja si duket sot Zana...

Dikur modelja më e njohur në Kosovë, ja si duket sot Zana Rama

145
0

A ju kujtohet modelja e njohur Zana Rama? Për vite me radhë ajo ishte më e kërkuara nga dizenjatorët, produksionet e videoklipeve, firmat, etj.

Zana Rama, ishte protagoniste e shumë videoklipeve të këngëtarëve tanë, ani pse mbahet më së miri në mend me performancen e saj në videoklipin e këngës “Kthehu” të BB Poqit.

Ajo, sfiloj për kreatorët më të njohur, ishte në thuajse të gjitha katalogjet e kohës dhe kopertinat e magazinave.

Zana bëri një shkëputje nga bota e modës, për tiu përkushtiar familjes. Sot, është bashkëshorte dhe nënë e lumtur e dy fëmijëve dhe jeton mes Kanades dhe Kosovës, shkruan “Kosovarja”.

Larg botës së modës, ama edhe sot e kësaj dite duket tamam modele.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here