Home Uncategorized Shkëmbimi mes Coutinhos dhe Aubameyangit nuk do ndodhë

Shkëmbimi mes Coutinhos dhe Aubameyangit nuk do ndodhë

29
0

Shkëmbimi i shumë përfolur ndërmjet Coutinho – Aubameyang, megjithatë nuk do të finalizohet.

Ndonëse është folur shumë ditëve të fundit për një marrëveshje të mundshme mes Barcelonës dhe Arsenal për Philippe Coutinho dhe Pierre Emerick Aubameyang.

Megjithatë, raportimet e fundit nga Fabrizio Romano bëjnë të ditur se Barca nuk ka interesim për sulmuesin nga Gaboni.

Kësisoj, një shkëmbim i tillë mes skuadrave nuk mund të bëhet. Prioritet i Barcelonës është vetëm shitja e lojtarëve.

Skuadra katalane është e fokusuar të shes emra si Lenglet, Umtiti dhe Pjanic. /Gazeta Sinjali Sporti/

KB Prishtina ka zyrtarizuar transferimin e Nicholas Alfred Tomsick.

Kroato-Amerikani luan në rolin e organizuesit dhe disa herë ishte shpallur si lojtari i vitit në Islandë.

Bardhekaltërit janë një nga skuadrat më të përforcuara në Superligën e Kosovës në basketboll.

Kryeqytetasit njoftuan përmes “Facebookut” basketbollistin më të ri të tyre.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here