Home Uncategorized Kjo është 21-vjeçarja nga Vitia që punon si striptiste në Amerikë

Kjo është 21-vjeçarja nga Vitia që punon si striptiste në Amerikë

274
0

Një 21-vjeçare nga Vitia, ka katër vjet që jeton dhe punon në Amerikë.

Është kjo Albina Islami, e cila punon si kërcimtare në lokalet e natës në Los Angeles.

47 vjeçarja me fytyrë bebi. Ja çfarë bën ajo para gjumit
Për punën që bën, thotë se merr shumë kritika, por që thotë se s’i bëjnë përshtypje.

“Kështu s’ma ndin. Shkoj e bëj punën. Për krejt sjelljet që i bëj çdo ditë, mu nuk ma ndin. Ata veç kanë qef me thanë e keni prish shqiptarinë. Nuk është shumë lehtë me bo punë, ama shumë njerëz që s’janë në Amerikë nuk e dijnë qysh është jeta këtu dhe nuk e dijnë qysh është puna”, ka deklaruar Islami./Gazeta ExpressLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here