Home Uncategorized Ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Peqan...

Ky është 22 vjeçari që humbi jetën në aksidentin tragjik në Peqan të Suharekës

272
0

Mbrëmë, në orët e vona ka ndodhur një aksident tragjik në fshatin Peqan të komunës së Suharekës.

Një motoçikletë dhe një minibus janë përplasur në mes vete, shkruan Indeksonline.

Si pasoj e kësaj ka humbur jetën i riu Arton Bytyçi nga Suhareka.

Ai ishte duke vozitur motoçikletën kur u përplas me mjetin tjetër. /IndeksOnline/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here