Home Uncategorized Këta janë tre personat e arrestuar për vrasjen e 50-vjeçarit në Gjilan

Këta janë tre personat e arrestuar për vrasjen e 50-vjeçarit në Gjilan

204
0

Një ngjarje tragjike ka tronditur mbrëmë Gjilanin, ku 50-vjeçari, Bakush Veseli mbeti i vra.rë sa ishte në një kafiteri, shkruan Gazeta Sinjali.

E për ketë vra.sje policia ka arrestuar tre persona. Sinjali ka mësuar se të arrestuarit janë Faton Osmani, Irfan Veseli dhe Gëzim Bajrami.

Ndërkaq policia në raportin 24 orësh ka njoftuar se është sekuestruar edhe një veturë me targa vendore.

Ndërkaq trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, kurse të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje për 48 orë.

Shënim: Personat e apostrofuar në këtë artikull prezumohen të pafajshëm derisa fajësia e tij të mos provohet me vendim të formës së prerë nga gjykata. /Gazeta Sinjali/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here