Home Uncategorized Vdes 23-vjeçari nga Mitrovica në aksident trafiku në Gjermani

Vdes 23-vjeçari nga Mitrovica në aksident trafiku në Gjermani

82
0

Sot ka vde.kur në aksident trafiku një 23-vjeçar nga Mitrovica.

Sipas mediave gjermane i riu mitrovicas kishte humbur kontrollin e makinës së tij për arsyje të panjohura u përplas në barrierën qendrore.

Sipas Shtabit të Policisë së Pfalzit 23-vjeçari nga Regensburg ishte larguar nga korsia me makinën e tij për një arsye të pashpjegueshme, pastaj u hodh përsëri në autoban dhe në fund u përplas.

23-vjeçari u hodh nga makina. Sipas policisë, ai nuk mbante rrip sigurimi. Ai vdiq në vendin e aksidentit.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here