Home Uncategorized Ky është i vr.a ri në Gjilan dhe këta janë të dyshuarit...

Ky është i vr.a ri në Gjilan dhe këta janë të dyshuarit për vr.as je.n

910
0

Një 50-vjeçar ka mbetur i vr.ar ë sot në Gjilan. Sinjali ka mësuar se vik tima është Bakush Veseli.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani, ka thënë se 50-vjeçari dysh ohet se është nga Bujanoci.

Ai ka thënë se personi i vra.r ë është një 50 vjeçar i cili dyshohet se është nga Bujanoci.

Sipas tij ai ka qenë duke pirë kafe në një kafiteri ku më pas dy persona kanë shtënë me ar .më zjarri në drejtim të tij.

“Ju njoftojmë se rreth ores 19:45 te dates sotme ka pasur te sht.ena me ar më zjar.ri në Gjilan – te parku qytetit në një kafiteri. Personi mashkull I moshes 50 vjeqare dyshohet se eshte nga Bujanovci ka qene duke pire kafe ne kafiteri dhe aty kane ardhur dy persona kane sht.ene me ar më zjar.ri dhe kane ikur n këmbë drejtim te stacionit të autobusëve”, njoftoi Hashani.

“Të gjitha njesit janë angazhuar dhe nga vendi I ngjarjes ësht siguruar, njoftohet se viktima e cekur eshte pa shenja jete”, deklaroi tutje ai.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here