Home Uncategorized I riu nga Mitrovica vdiq në Gjermani, kjo është arsyeja sipas policisë...

I riu nga Mitrovica vdiq në Gjermani, kjo është arsyeja sipas policisë gjermane

235
0

23-vjeçari nga Mitrovica ka humbur jetën në Gjermani mbrëmë mas mesnate.

Sipas mediave atje, i ndjeri kishte humbur kontrollin e makinës së tij dhe u përplas në barrierën qendrore.

Sipas Shtabit të Policisë së Pfalzit 23-vjeçari nga Regensburg ishte larguar nga korsia me makinën e tij për një arsye të pashpjegueshme, pastaj u hodh përsëri në autoban dhe në fund u përplas.

23-vjeçari u hodh nga makina. Sipas policisë, ai nuk mbante rrip sigurimi.

Kurse pasagjeri pësoi një goditje por fatmirësisht nuk ishte i lënduar.

Autostrada u mbyll në drejtim të Hof për rreth gjashtë orë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here