Home Uncategorized Sa shumë ka ndryshuar ndër vite gruaja e Lutfi Hazirit, ja disa...

Sa shumë ka ndryshuar ndër vite gruaja e Lutfi Hazirit, ja disa poza të saj!

332
0

Mika Bajrami- Haziri dukshëm ka ndryshuar kaq shumë ndër vite.

Bashkëshortja e Lutfi Hazirit, kryetarit të Gjilanit, vitet e fundit duket se ka qenë më shumë e përkushtuar në look-un e saj, shkruan IndeksOnline.

Kjo vërehet nëse krahasojmë disa fotografi të saj të realizuara vite më parë dhe tani.

Ndryshe, çifti në fjalë janë prindër të tri vajzave dhe një djali./IndeksOnline/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here