Home Uncategorized Familja Agushi me shtëpi të re por as në Prishtinë e as...

Familja Agushi me shtëpi të re por as në Prishtinë e as në Preshevë

803
0

Familja Agushi po bëhet me ‘strehë’ të re.

Vetëm se as në Prishtinë e as në Preshevë.

Reperi Arian Agushi ka vendosur që të investojë në një shtëpi në bregdetin shqiptar – konkretisht në Durrës, këtë e kanë lënë të kuptohet ai dhe Ermira përmes postimeve në rrjete sociale.

Punët e fundit po kryhen dhe shumë shpejt, familja do e kenë adresën e tyre me gjasë përgjatë sezonit të verës për pushime.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here