Home Uncategorized Arbnora me tri dhimbje: Brenda javës humbi axhën, hallën dhe djalin e...

Arbnora me tri dhimbje: Brenda javës humbi axhën, hallën dhe djalin e axhës

282
0

Ish “Miss Kosova”, tashmë aktorja e njohur e serialeve dhe filmave turk, ka pasur një javë të zezë.

Arbnora, gjatë këtyre ditëve ka humbur tre persona të afërm, me të cilët edhe ishte mjaftë e lidhur, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja, gjatë këtyre ditëve me dhimbje të thellë ka lajmëruar që e ka humbur hallën dhe xhaxhain e saj.

Ndërkohë, mbrëmë aktorja bëri të ditur që e ka pranuar me dhimbjë të madhe humbjen e Astrit Ademaj, të cilin e kishte djalë xhaxhai. Astriti u vra në Pejë.

Foto e profilit të Arbnores, po rri në zi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here