Home Uncategorized Vritet kandidati i PDK-së për kryetar të Pejës dhe një person tjetër

Vritet kandidati i PDK-së për kryetar të Pejës dhe një person tjetër

269
0Vritet kandidati i PDK-së për kryetar të Pejës dhe një person tjetër
Dy persona janë vrarë në Pejë mbrëmjen e së mërkurës.

Një nga të vrarit, KOHA mëson se është kandidati i PDK-së për Komunën e Pejës, Astrit Ademaj. Ndërkaq, mësohet se edhe një person tjetër me inicialet B.K., është vrarë.

Policia ka arritur në vendin e ngjarjes, por detaje nga rasti nuk janë bërë të ditura ende.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here