Home Uncategorized Tragjedia në Pejë, Astrit Ademaj la pas vetës gruan dhe dy fëmijë

Tragjedia në Pejë, Astrit Ademaj la pas vetës gruan dhe dy fëmijë

654
0

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sonte në Pejë.

Pas një konflikti dy persona kanë mbetur të vdekur dhe një tjetër është plagosur.

Astrit Ademaj dhe Blerand Kadriaj janë dërguar pa shenja jetë në spitalin e Pejës.

Kandidati për kryetar të komunës së Pejës, Astrit Ademaj mësohet se pas vetës ka lënë bashkëshorten dhe dy fëmijë.

Ende nuk dihen motivet e kësja vrasje, deri në vendin e ngjarjes edhe më tej vazhdojnë të qëndrojnë policia si dhe prokurori.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here