Home Uncategorized Ndërron jetë infermierja 31 vjeçare nga virusi, në Drenas

Ndërron jetë infermierja 31 vjeçare nga virusi, në Drenas

337
0

Ka vdekur infermierja Doruntina Thaqi Morina, nga fshati Llapushnik, komuna e Drenasit, si pasojë e virusit.

Në një postim nga bashkëshorti i saj Sami Morina shkruhet se vdekja e infermierës ka shkaktuar dhimbje të madhe në familje.

Postimi i plotë

Miqë, shok e familjar, te pikëlluar dhe me dhembje te madhe dhe veshtirë te përballueshme ju njoftoj se, ka ndrruar jetë bashkortja ime Doruntina Thaqi Morina . Vorrimi i te ndjeres behet sot me, 08.09.21 ne ora 17:00.

Te Zotit jemi dhe ta ai do te kthehemi, Zoti e meshiroftë shpirtin e saj.

Lamtumirë e dashur, e perjtshme dashuria e kujtimi per ty!

Te duam pafundsisht une Stella dhe Diori.

Lamtumirë, e do te takohemi ne perjetësi e dashura grua!

Ngushëllime familjeve, Thaqi – Morina

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here