Home Uncategorized Mësohet, dy të vrarët sonte në Pejë u dërguan në spital pa...

Mësohet, dy të vrarët sonte në Pejë u dërguan në spital pa shenja jete

232
0

Dy persona janë vra.rë sonte në Pejë.

IndeksOnline ka raportuar se viktimat Asrtit Ademaj dhe Blerand Kadriaj janë dërguar pa shenja jete në Spitalin e Pejës.

Kandidati për kryetar të Pejës nga PDK, Astrit Ademaj dhe ish-kandidati nga po kjo parti për kryetar të Deçanit, Blerand Kadriaj kanë mbetur të vra rë në orët e pasdites.

IndeksOnline do t’iu sjellë detaje tjera nga ky rast./IndeksOnline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here