Home Uncategorized Mërgimtari erdhi nga Gjermania në pushim, vdes në QKUK nga COVID-19

Mërgimtari erdhi nga Gjermania në pushim, vdes në QKUK nga COVID-19

267
0

Humb jetën nga COVID-19, mërgimtari, Fatmir Ibrahimi.

Ibrahimi ka jetuar në Gjermani, ku për pushime ka ardhur në Kosovë.

Ai u infektua me koronavirus dhe vdiq në QKUK nga COVID-19.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë të ditur Arben Gecaj përmes një njoftimi në Facebook.

“Fatmir Ibrahimin kush e ka njoft, e ka dite qe mision te jetes e ka pas vec tjeret me i ndihmu.

E hupe luf ten me covidin, kurre te dorzum s’te kem pa, shok!” ka shkruar Gecaj në profilin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here