Home Uncategorized E tmerrshme në Tetovë: Spitali COVID përfshihet nga zjarri, dyshohet për viktima...

E tmerrshme në Tetovë: Spitali COVID përfshihet nga zjarri, dyshohet për viktima (Video)

217
0Ekipet e zjarrfiksave dhe policia janë në vendin e ngjarjes.

Nuk dihet ende për ndonjë viktimë, por gazetari jonë është në vendngjarje dhe së shpejti do kemi informacione shtesë.

Sipas burimeve të Alsat, raportohet të ketë edhe viktima si nga pacientët edhe nga stafi mjekësorë. Është djegur tërësisht spitali modular, derisa zjarri është ende aktiv në një pjesë të objektit. Në çdo moment pritet deklarata nga autoritetet për bilancin e viktimave.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here