Home Uncategorized Burri nga Fushë Kosova raporton në Polici se gruaja e tij ka...

Burri nga Fushë Kosova raporton në Polici se gruaja e tij ka ikur nga shtëpia: Nuk e di ku ndodhet

142
0

Një burrë nga Fushë Kosova ka raportuar të martën në Polici se bashkëshortja e tij është larguar nga shtëpia më 6 shtator dhe që atëherë nuk di asgjë për vendndodhjen e saj.

Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

“Më 07.09.2021 një mashkull kosovar ka raportuar se, bashkëshortja e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vend ndodhjen e saj.”, thuhet në raport.

Rasti vazhdon të hetohet.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here