Home Uncategorized Mbesa e Cimës së ndjerë sot feston ditëlindjen

Mbesa e Cimës së ndjerë sot feston ditëlindjen

167
0
Data e sotme para 7 viteve për familjen Thaçi u bë ditë me gëzim të madh duke iu ardhur në jetë e vogla Melisa, vajza e Adelina Thaçit.

Melisa e vogël mbush plotë 7 vite por që pranë vetës nuk e ka gjyshin, humoristine njohur, Rasim Thaçi – Cima.

Adelina ka postuar fotografi nga momente të së voglës derisa i ka shkruar dhe një dedikim të veçantë, shkruan “Kosovarja”.

Lojtës VideoshLEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here