Home Uncategorized Endrit Thaçi një foto me nënën: Kemi takuar edhe babin ca kohë...

Endrit Thaçi një foto me nënën: Kemi takuar edhe babin ca kohë më parë, presim me padurim të bëhemi bashkë përsëri

196
0

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi përmes një storie në Instagram, ku ka publikuar një foto me nënën e tij ku ka bërë të ditur se ka takuar para ca kohe babain e ti, ish- presidentin Thaçi.

Endriti thotë se pret me padurim ditën kur do të kthehet babai i tij, dhe të jenë të bashkuar të gjithë në Kosoovën që Thaçi e don.

Postimi:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here