Home Uncategorized Djali i Cimës së shpejti prezantues?

Djali i Cimës së shpejti prezantues?

191
0

Artan Thaçi, që ndryshe njihet si djali i të ndjerit Rasim Thaçi-Cima si duket është duke ndjekur hapat e babait të tij.

Ai është mjaft aktiv në rrjete sociale, me foto qesharake dhe duke postuar barcoleta nga më të ndryshmet, kjo po e karakterizon mjaft shumë dhe po pëlqehet nga të gjithë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo që ka rënë në sy së fundmi është një foto që ka postuar Artani, në televizionin RTV-Dukagjini me një mikrofon në dorë, më shumë detaje rreth kësaj nuk ka dhënë.

A do e shohim Artanin në të ardhmen si prezantues kjo mbetet të shihet. /Kosovarja/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here