Home Uncategorized Ditën e fundit të gushtiti në Gërmi disa vajza rreziteshin me bikine...

Ditën e fundit të gushtiti në Gërmi disa vajza rreziteshin me bikine si në plazhë

327
0

Parku i Gërmisë mirëpret përditë shumë vizitor të cilët shkojnë për rekreacion, apo për ndonjë kafe.

Ky park i madh dhe më i vizituari në vend, është oazë qetësie për familjar, por edhe vend lojërash për fëmijët.

E, sot, ndryshe nga herat e tjera, në Gërmi kishin ndalë edhe disa vajza të reja për të marrë rreze dielli, shkruan “Kosovarja”.

Ato rreziteshin me bikine pa i penguar fare vëmendja e njerëzve që i shikonin gjithë kurreshtje.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here