Home Uncategorized Jo vetëm Vitia, edhe familja Haradinaj nuk ia la keq! E ‘kallën’...

Jo vetëm Vitia, edhe familja Haradinaj nuk ia la keq! E ‘kallën’ atmosferën në një dasmë

135
0

Nga sot kanë hyrë në fuqi masat e reja anti-Covid, ku është kufizuar edhe lëvizja e qytetarëve nga ora 22:00 deri në 05:00.

Ministri Vitia këto ditë pranoi kritika të shumta, duke qenë se numri i vdekjeve është rritur ditëve të fundit, e vetëm javë më parë ai u fotografua në një dasmë duke vallëzuar.

Por, nuk është i vetmi Vitia, edhe familja Haradinaj e ‘dogji’ atmosferën në një dasmë gjatë muajit gusht, ku këndonin njëzëri me këngëtaren Edona Llalloshi, e cila po argëtonte mysafirët me këngët e saj.

Anita, Lola dhe vëllai i tyre, Leart shihen duke kënduar e kërcyer në këtë aheng familjar.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here