Home Uncategorized Ky është i riu nga Gjakova, që vdiq sot nga koronavirusi

Ky është i riu nga Gjakova, që vdiq sot nga koronavirusi

213
0

Publicisti Muhamet Mavraj, ka bërë të ditur se në mesin e 36 viktimave nga koronavirusi, është edhe i riu nga Duzhna e Gjakovës, raporton Gazeta Blic.

Mavraj, ka ngushëlluar familjen e viktimës dhe ka kërkuar nga të gjithë që të kihet kujdes nga Covid-19.Ai ka kërkuar nga qeveria që të bëjë vaksinim masiv.

Shkrimi i plotë:

Çdo dite keshtu. Por, shkaku i privatesive po permbahemi! Qe ta dini per cka eshte fjala kesaj radhe: covid-19 po kosite pa dallim moshe e petku politik a cfaredo nder ne.Ky eshte Labinot Beka nga Duzhna e Gjakoves.

Nje i apasionuar pas leximeve dhe librit, po tregon miku yne Eduard Frrokaj, qe sapo e ngushellova! Ngushellime mbare familjes dhe shoqerise!

Vaksinim masiv kerkojme dhe kufizimet i respektojme! Te permbahemi!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here