Home Uncategorized “T’i q**** çka ki n’shpi e n’vorre”- Ish-kandidati i VV-së e shan...

“T’i q**** çka ki n’shpi e n’vorre”- Ish-kandidati i VV-së e shan deputetin e Listës Guxo

187
0

Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Hamdi Shartari ka reaguar ashpër ndaj deputetit i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Vetëvendosje, pjesë e Listës Guxo, Burim Karameta i cili i ka dalë kundër ministrit të Shëndetësisë, Arben Vitia, lidhur me shtesat prej 60 eurove për stafin mjekësor.

Karameta i tha Vitisë të marrë guximin dhe t’u kërkojë falje qytetarëve e mantelbardhëve, sepse sipas tij, do të çlirohej sadopak.

Lidhur me këtë Shartari e ka sharë me rob shtëpie deputetin e ‘GUXO’-së.

“Ti **fsha robt ty o deputet. Ti se din spari qka eshte virusi as kah vjen e ku shkon. E sa per mjek *ije nanen tane se mjekt duhet me punue gjat orarit qe kan a mendove ti qe e paguhen me nr te pacientve a? Shko te Isa yt more ti *ifsha qka kie nshpi e nvorre qe 30 vjet”, shkroi Shartari në Facebok.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here