Home Uncategorized Morri vaksínën, Ja çka i ndodhi një ditë pas këtij djaloshi nga...

Morri vaksínën, Ja çka i ndodhi një ditë pas këtij djaloshi nga Kosova!

440
0

Një pacíent që po t rajtohet në Klinikën e Mjekësisë Sportive ka rrëfyer se ka dalë pozítiv me vírusín K0víd, një ditë pasi mori dozën e parë të vaksínës Pfízer.

Ai tha se nuk ishte ínfektuar asnjëherë më parë me vírusín. Megjithatë ai bëri thirrje për të gjithë që të vaksínohen sa më shpejtë dhe të mbajnë distancën e nevojshme /Pamje mePosht

Tutje, pacíenti u shpreh i lumtur me trajtímin që po e merr nga stafi i klínikës, i cili pothuajse është mbushur me pacíentë të p rekur nga K0víd.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here