Home Uncategorized Mërgimtarët rrahin një laborant në Podujevë, arsyeja do të ju quditë!

Mërgimtarët rrahin një laborant në Podujevë, arsyeja do të ju quditë!

218
0

Një laborant është sulmuar në vendin e tij të punës gjatë ditës së djeshme ( e enjte), në Podujevë. Burrë e grua bënë testin për Covid19, por që rezultatet nuk i morën ashtu siç deshën.

Dyshohet se njëri doli pozitiv e tjetri negativ, dhe kjo bëri që çifti në fjalë të konfrontohet me laborantin i cili edhe iu kumtoi rezultatet.

Çifti i cili besohet se jeton në një nga shtetet perëndimore, kërkoi me ngulm që edhe testi tjetër të ishte negativ.

Sipas këtij raportimi, laborantët kanë refuzuar një kërkesë të tillë, gjë e cila bëri që çifti në fjalë të acarohej edhe më shumë.

Për më shumë mund ta shihni foton më poshtë.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here