Home Uncategorized Kjo është vajza që vrau 5 vetë në Qafë Muzinë në ditën...

Kjo është vajza që vrau 5 vetë në Qafë Muzinë në ditën e djeshme!

505
0


Manovra e gabuar e Rexhina Çelhakas, i mori jetën 5 personave sot në një aksident në Qafen e Muzinës. Kjo është 22-vjecarja, e cila parakaloi me mjetin e saj Land Rover. Drejtuesja e mjetit i preu rrugën fugonit me pasagjerë që vinte nga Tirana dhe po shkonte në drejtim të Sarandës.

Bardhi Proda, shoferi i fugonit për të shmangur përplasjen me mjetin e të resë, manovroi por humbi kontrollin dhe përfundoi në greminën prej 25 metrash. Si pasojë ai bashkë me 4 pasagjerë, ndër to dhe 2 ukrainas, humbën jetën.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here